Sport

ВАЖНА ПОБЕДА „ПОЛЕТА“

До преко потребних бодова који му омогућавају мирнији наставак првенства „Полет“ из Љубића је дошао данас победом у тешком и неизвесном мечу над новопазарском „Јошаницом“ 3:2 (2:1),

„Гребићи“ су повели голом Николе Веселиновића у деветом минуту који је једну одбијену лопту, након шута Гавровића, ударцем са 18 метара сместио у доњи десни угао.

Резултат је поравнао у 29. минуту Демировић лепим поготком из слободног ударца са неких 20 метара.

Никола Веселиновић свој тим опет доводи у вођство на исти начин и са скоро истог места у 42. минуту. Овог пута прво је покушао Грујичић, а одбитак Веселиновић претвара у гол. .

У 60. минуту, након грешке Обреновића, Мулић је прецизан са двадестак метара и лопта завршава у доњем левом углу.

Победника је одлучио погодак Трипковића у 70. минуту. Сав посао је претходно завршио Гавровић. Он је у казненом простору продро по левој старни, прешавши неколико играча, међу њима и голмана, и када се чинило да ће лопта у гол аут, успева да је убаци пред празан гол. Ту је Трипковић коме остаје само да је пошаље у мрежу.

Овај сусрет 22. кола Српске лиге ЗАПАД, одигран на помоћном терену СЦ „Младост“, пратило је 300 гледалаца.