РАЗИГРАНИ „ПОЛЕТ“

Екипа из Љубића је данас пред 300 гледалаца на помоћном терену СЦ „Младост“ савладала „Златибор“ са 3:0 (1:0). Овај сусрет 20. кола Српске лиге ЗАПАД био је од првог до последњег минута занимљив и динамичан, а могло је да буде и више голова.

„Гребићи“ су повели у 23. минуту након убацивања лопте Николе Веселиновића мл. са десне стране пред гол гостију. У гужви се најбоље сналази Трипковић и спроводи је у мрежу. Исти играч је у 65. дуплирао предност. Овом поготку претходи одличан Тодоровићев пас, дуг скоро 30 метара, према Грујичићу који се налази на левом крилу. Уследио је одличан дриблинг, потом шут под пречку. Голман гостију кратко избија лопту, а ту је Трипковић који главом из близине постиже свој други погодак. Коначан резултат поставља Грујичић у трећем минуту надокнаде. Гавровић изводи корнер са леве стране. Полувисоку лопту прескаче Трипковић, она долази до искусног стрелца који ту прилику не пропушта и са пар метара тресе противничку мрежу.