ЛЕП ЗАВРШЕТАК СЕЗОНЕ

Онако како су и обећали пре сусрета са „Динамик Балканбетом“ играчи „Чачка 94 Quantox“ су га синоћ и одиграли. Максимално озбиљно, иако он није био од значаја ни за једну екипу, јер су желели на прави начин да се одуже верним навијачима. Тим Ђорђа Мићића је остварио убедљиву победу 78:52 (21:16, 17:13, 18:17, 22:6).

Свечана атмисфера по завршетку утакмице

Домаћин је водио од старта и имао контролу догађаја на паркету у својим рукама. Београђани су запретили током трећег квартала кад су искористили пад у игри свог противника, па су 28. минуту свели заостатак на само поен, било је 45:44. Међутим, један од запаженијих у победничком тиму Никола Гашић, је у следећем нападу максимално искористио неспортску грешку начињену над њим пистигавши четири поена. Од тада на терену постоји само „Чачак 94 Quantox“ који је у последњих десет минута одиграо за својих 500 навијача који су се окупили у хали крај Мораве.

„Чачак 94 Quantox“: Додић 5, Ловрић 1, Пулиам 12, Гројић 17, Пешаковић, Лакић 9, Мајсторовић, Гашић 19, Милентијевић 2, Пантић, Даниловић 13, Думић.

Овим, 30. колом, завршено је првенство у АдмирслБет КЛС. „Чачак 94 Quantox“ је заузео осму позицију.