„КОЛУБАРА“ СЛАВИЛА КРАЈ МОРАВЕ

У уткмици петог кола АдмиралБет КЛС одиграној вечерас у хали крај Мораве лазаревачка „Колубара“ савладала је „Чачак 94 Quantox“ са 77:68 (16:11, 21:15, 23:21, 17:21).

Гости су победили заслужено, јер су били бољи током читавог сусрета. Скоро 30 минута су играли веома агресивно у одбрани и, предвођени најбољим играчем сусрета Американцем Торесом, у нападу.

Велики број грешака и очајан шут за три поена су допринели да гости средином треће четвртине дођу до двадесетак поена вишка. Тада су домаћини са атипичном петорком у којој су били ниски играчи, предвођени Ђорђем В. Ћурчићем, успели да дођу до минус шест, било је 60:54, на старту последње четвртине, али више се није могло и „Колубара“ искусно приводи меч крају.

„Чачак 94 Quantox“: Радовановић, Ђорђе В. Ћурчић 17, Поповић 6, Андрић, Тресач, Пауновић 6, Ђорђе М. Ћурчић 2, Мајсторовић 10, Димић 5, Пантић 12, Думић, Гуговић 7.