Sport

ЈОШ ЈЕДАН УСПЕХ „ОМЛАДИНЦА“

Тим из Заблаћа остварио је четврту овосезонску победу. Данас је на свом терену у седмом колу Српске лиге „ЗАПАД“ савладао ОФК „Михајловац“ са 2:1 (2:0).

Домаћин је повео у 24. минуту поготком Јелића који је искоса са десне стране ударцем по земљи, са неких 18 метара, погодио даљи угао. Претходно га је Гаврић одлично упослио. Предност је дуплирана у 38. минуту. Ђуракић је снажно шутирао изводећи слободан ударац са неких 25 метара. Голман гостију кратко одбија лопту на коју натрчава Гаврић и смешта је у мрежу.

Велика борба у другом полувремену. ОФК „Михајловац“ креће на све или ништа. Ређају се узбуђења пред голом Росића, али две добре прилике после контри има и „Омладинац“. Ипак, мрежа се затресла само још једном. Николичић је у 78. минуту ударцем главом са десетак метара поставио коначан резултат.