ДРАМА У ЉУБИЋУ

Свашта се дешавало у последњих двадесетак минута утакмице осмог кола Српске лиге „Запад“ у којој су се састали домаћи „Полет“ и ОФК „Михајловац“. У том делу утакмице виђена су два гола и додељена три црвена картона гостима (два играчима и један помоћном тренеру).

Узалуд је била теренска иницијатива „гребића“ и апсолутни посед лопте. Додуше, нису имали ни среће. У 59. минуту Петровићев ударац главом зауставила је пречка. Гости су повели из јединог озбиљног напада. У 85. минуту контру „Михајовца“ завршава резервиста Бајчић фантастичним волеј ударцем са неких двадесетак метара. Лопта је свој пут завршила у горњем левом углу. Коначних 1:1 поставио је Грујичић у четвртом минуту надокнаде после додавања Радојевића.