„БОРАЦ 1926“ „НА МИШИЋЕ“ ДО ПОБЕДЕ

Утакмицу 11. кола Српске лиге „ЗАПАД“ против „Јошанице“, „Борац 1926“ данас је на Градском стадиону пред 400 гледалаца решио у своју корист 2:1 (1:0).

Гости су се показали као чврста и неугодна екипа, а прилику да поведу имали су у шестом минуту. Станић је успео да одбрани шут Хаџибулића са беле тачке. До вођства Чачани долазе у 27. минуту. Милекић је извео слободан ударац искоса са леве стране, Вранић је окрзнуо лопту довољно да она промени смер и превари противничког голмана.

Предност је дуплирао Стевлић у 87. минуту, ударцем главом, десетак метара од гола, после продора Коларевића по десној страни и одличног центаршута. Коначан резултат поставио је Хаџибулић у 90+2. минуту после још једног једанаестерца досуђеног за госте.