Sport

„БОРАЦ 1926“ НА ЧЕЛУ КОЛОНЕ

Головима Милекића у 67. и Стевлића у 94. минуту „Борац 1926“ је дошао до треће овосезонске победе у Српској лиги „ЗАПАД“ и после исто толико кола је сам на челу табеле.

Чачани су од самог старта утакмице одигране јуче на Градском стадиону пред 500 гледалаца загосподарили тереном и нису давали никакве шансе екипи „Такова“ из Горњег Милановца. Ипак, до гола се чекало читавих 67. минута, када је капитен „зебри“ Милекић, 20 метара искоса са леве стране, топовским шутем „из прве“ погодио горњи леви угао противничког гола. Био је то погодак за шпице. Стевлић је потврдио победу од 2:0 голом из непосредне близине у четвртом минуту зауставног времена.