„ЗЕБРЕ“ МЕЉУ

„Борац 1926“ наставља победнички низ. Данас је на Градском стадиону у утакмици седмог кола Српске лиге „ЗАПАД“ поражен „Млади радник 1926“ са 3:0 (1:0).

Гости из Пожаревца су све време били у подређеној улози, али се на први гол чекало више од 45 минута. У првом минуту надокнаде времена првог полувремена Ковачевић је пронашао у срцу шеснаестерца гостију Вранића, а овај ударцем главом тресе противничку мрежу.

Вранић је други погодак постигао из непосредне близине у 79. минуту. Највећи део посла урадио је Коларевић продревши по десном крилу и упутивши центаршут по земљи у петерац „Младог радника 1926“.

У 84. минуту мајсторија Ковачевића. Прима лопту метар у половини Пожаревљана, близу десне аут линије. Приметио је да је њихов голман скоро на ивици шеснаестерца. Уследио је лоб ударац, лопта лети више од 40 метара и свој пут завршава у мрежи. Ако ни због чега другог требало је бити на Градском стадиону да се ово види.