ПРВА МЕДАЉА ЗА ЧАЧАНСКУ ОДБОЈКУ

Пионирке Борца освојиле бронзу на Првенству Србије

1
Анастасија Косановић, Мила Симовић, Јана Тодоровић, Нађа Ракоњац, Душан Симовић, Анастасија Милинковић, Данијела Муњиц, Дејан Јеверица, Дивна Ђинић, Марта Вулићевић, Ивона Лазовић и Ивана Макљеновић.

На Првенству Србије за пионирке, одржаном у Ваљеву од 5. до 7. маја, пионирска екипа Борца заузела је треће место. У борби за медаљу Чачанке су савладале краљевачки Економац са 3:1. Прва је била Црвена звезда Београд, а друга Панонија Бачка Паланка. На финалном државном такмичењу учествовало је 12 екипа. Пионирке Борца донеле су прву медаљу чачанској одбојци. У сезони 2016/17. од 50 одиграних утакмица, изгубиле су само једну.